Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak her türlü istek ve ihtiyacınızla ilgili
Eskişehir Akbaş üretim Çiftliği Yetkilisine ulaşabilirsiniz. 

GSM:+0530 220 0804

0530 220 0804 numaralı müşteri hizmetlerinden  Akbaş üretim Çiftliği ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetlerimiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Mail:veyselgold21@gmail.com

8 yorum

 • hasan RAMİZ AYMAN dedi ki:

  BİZ 2003 SENESİNDE (ANNE SÜTÜNDEN KESİLİNCE) BALIKESİR ”TİGEM”DEN YAVRU AKBAŞ KANGAL SAHİBİ OLDUK…. BAHÇELİ BİR EVDE YAŞADIĞIMIZ İÇİN 12 SENE SAĞLIK VE MUTLULUKLA YAŞADIK. 10 KASIMDA BÖBREK YETMEZLİĞİ İLE KAN KAYBI BAŞLADI VE 3 AY EN İYİ VETERİNERLER İLE ANATOLIA HAYVAN HASTANESİNDE SERUMLAR VERİLEREK ÇABA SARFETTİK AMA MAALESEF 10 ŞUBAT GÜNÜ VEFAT ETTİ…. ŞİMDİ ACIMIZI HAFİFLETMEK İÇİN TEKRAR AKBAŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUZ. SİZİ İNTERNETTEN BULDUM… GENE ANNE SÜTÜNDEN KESİMİŞ YAVRU AKBAŞ İSTİYORUZ…. SATIŞINIZ VARMI VE FİYATI NE KADAR???? CEVABINIZI BEKLIYOR VE EN KISA ZAMANDA İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORUZ….. SAYGILARIMIZLA…..

 • erdinç dedi ki:

  ben bir çift akbaş almak istiyorum fiyatlar nedirr

 • hasan RAMİZ AYMAN dedi ki:

  SAYIN YASİN ASLAN…..
  BEN RAMİZ AYMAN’IN EŞİYİM. SİZİNLE KONUŞTUK VE BİZE BİR YAVRU AYIRDIĞINIZI SÖYLEMİŞTİNİZ…. BİZDE DÖRT GÖZLE ACIMIZI PAYLAŞACAĞİMIZ YAVRU AKBAŞI BEKLIYORUZ…. HAVALARDA DÜZELDİ,KAR FIRTINA BİTTİ…..AMA SİZDEN HALA BİR CEVAP GELMEDİ… EĞER DAHA EVVELKİ TALEPLERİ KARŞILAYIP BİZE YAVRU AKBAŞ KALMADI İSE , BİLGİMİZ OLSUNKİ BİZDE BAŞKA YERLERE BAŞVURALIM… ARTIK TELEFONLA RAHATSIZ ETMEK İSTEMEDİĞİMİZ İÇİN BU MESAJIMA CEVAP BEKLİYORUM…. IYİ GÜNLE-SAĞLIKLA KALIN. hasan RAMİZ AYMAN adına eşi DEĞER AYMAN

 • celal dedi ki:

  ben yavru erkek bir akbaş istiyorum fiyatları nedir

 • Yahya dedi ki:

  Yavru alımı için sıra bulunuyor mu onu merak ettim. Sağlıcakla kalın, iyi akşamlar.

Bir cevap yazın